1.11.2005 - to se nenajde nikdo, kdo by zalozil normalne fungujici stranku o techto ovladacich s forem a kontaktem treba na zakladatele a tvurce KXu? Moc dik za vsechny emaily (za pol roku asi 200), ale fakt nemuzu odpovedet!!!! Nestiham Vepisuju mimo koncept, sorry: Vsichni co tu pisete a podporujete KX projekt: pisu , protuze jsem si nasel cas. PUVODNI STRANKY byly vyprodukovany z jedineho prosteho duvodu, dat moznost i lidem v nasich koncinach mit neco takoveho lepsiho nez je creative software (shit, sorry). Proste si nainstalovat KX a "pak uz jen zkouset a badat". Strasne rad bych vsem poradil, vetsinou tusim, ale cas je svine, jsem nesmirne rad, ze to ma takovy ohlas, coz jsem necekal a slibuju vsem, ze zacnu odpovidat nebo zridit verejne forum, kde budou nejcastejsi dotazy zodpovezeny. Mimojine, moje pocity z originalnich strane jsou smisene, pamatuju aktualizace a nove verze co 2 tydny, ted uz pomalu pul roku nic. PROTO VYZYVAM VSECHNY KDO K TOMU MAJI CO RICT AT DO TOHO JDOU, neni problem zalozit stranky... Tak to je vse. Vydrzte a kdo ma nejake zkusenosti, vradte se tady zpatky do par dnu tomu tady dame nejake civilizovanejsi ksicht. Jeste jednou dik za podporu a sorry za minimalni odepisovani. KX JV

KX project“ je nezávislý vývojářský projekt, který se soustředí na bezplatné poskytnutí WDM audio ovladačů (Kx Drivers) pro kX-kompatibilní zvukové karty (zvukovky). 

KX audio driver je nezávislý WDM (Windows Driver Model) ovladač pro všechny EMU10K1 a EMU10K2 - založené zvukové vyrobených:
Creative Technology Ltd. a/nebo E-mu Systems Inc., zahrnující zvukové karty řady SoundBlaster Live!, E-mu Audio Production Studio (APS) a Audigy series. plný seznam zde.

KX audio driver balík obsahuje ovladače, systémové soubory, instalační soubory a silný audio mixer - aplikace ( kX mixer), který běží jako grafické uživatelské rozhranní (GUI), poskytující přístup všechny funkce vaší Kx karty. Následující vlastnosti a fukce jsou buď plně nebo částečně podporovány v poslední vydané Kx verzi: 

Wave Recording & Playback, MIDI Synthesizer (Synth Engine), MIDI UART In/Out, DirectSound 2D, DirectSound 3D (softwarová emulace; v režimu 2 speakers), Soundfonts, plná podpora ASIO, DSP Microcode Loading/Unloading, Full AC97 I/O control, AC3 Software Decoding

kX ovladače jsou zdarma a zůstanou ZDARMA!!!

Prosím všimněte si že můžete vždy povzbuzovat vývojáře darováním jakékoliv částky. Jak jeden z našich poplatníků poukázal na to, pokud by každý spokojený uživatel věnoval skromný dar (řekněme $10 každý), vývoj by šel rychleji dopředu a dříve bychom byli schopni odstranit chyby z předchozích verzí a přidat nové funkce.